Отзывы о компании ИНВЕРСИЯОлег С.08.04.2026 ОтличноОлександр Р.06.04.2026 Очень плохоИВАН К.09.03.2026 Очень плохоНе відправляли і не відповідалиСергій Л.04.03.2026 ОтличноЕвгений Б.01.03.2026 ОтличноАнастасія Б.28.02.2026 Очень плохоВалентин25.02.2026 ПлохоВіталій К.25.02.2026 Очень плохоШвидкість 0, продавець вказує що товар є в наявності при оформленні а по факту його немає. Не рекомдую тут щось купуватиВіталій С.25.02.2026 Очень плохоРоман Ф.21.02.2026 Очень плохоОбіцяли відправити за 2-3 дні , через 3 дні повідомили що немає в наявності… 3 дні очікував відповідь що в них немає товару
Не відправляли і не відповідали
Швидкість 0, продавець вказує що товар є в наявності при оформленні а по факту його немає. Не рекомдую тут щось купувати
Обіцяли відправити за 2-3 дні , через 3 дні повідомили що немає в наявності…
3 дні очікував відповідь що в них немає товару