
Реабілітаційна бігова доріжка Fit-On RunMed
- В наявності
- Код: 4363-0001
39 999 ₴
Реабілітаційна бігова доріжка Fit-On RunMed
Реабілітаційна бігова доріжка Fit-On RunMed - це ідеальна бігова доріжка з довгими поручнями для реабілітаційних та прогулянкових цілей, а також це відмінний тренажер для людей старшого покоління. Бігова доріжка призначена для ходьби і легкого бігу з повільною швидкістю. Даний тренажер рекомендується для домашнього використання, щоб поліпшити ходьбу і для одужання після травм.
Бігова доріжка пропонує регулювати швидкість в діапазоні від 0,5 до 14 км / год. Вона оснащена, зокрема, біговим полотном завширшки 45 см і завдовжки 135 см, Консоль відображає три функціональних вікна і вона оснащена 6 професійними і 3 програмами, а також системою вимірювання пульсу за допомогою датчиків на поручнях.
Під час ходьби на біговій доріжці, безпеку забезпечують встановлені по обидва боки довгі поручні.
Беговая дорожка Fit-On RunMed имеет ключ безопасности, благодаря которому вы сможете незамедлительно отключить тренажер и прекратить тренировку в случае необходимости.
Дополнительным элементом беговой дорожки является легко читаемый LED-дисплей, который показывает всю необходимую информацию, в часности: частота сердечных сокращений, время, калории, шаги, скорость дистанции. Встроенные транспортировочные колеса помогут перемещать тренажер без особых усилий. Благодаря функции удержания сердцебиения, узнавайте какая скорость и наклон вам нужна для фактической частоты пульса.
Данная модель имеет одну особенность, функция обратной ходьбы, диапазон скорости которой составляет 0,5-3,0 км / ч. Все что вам нужно, это держаться за поручни обеими руками.
Характеристики
- Тип: электрическая
- Приминение: реабилитационная
- Складная конструкция: Нет
- Полотно беговой дорожки: 48 х 120 см
- Номинальная мощность: 1100W
- Номинальный ток: 5.5A
- Вес: 53/62 кг
- Наклон: нет
- Диапазон скоростей движения вперед: 0.5–14км/ч
- Диапазон скоростей движения назад: 0.5–3 км/ч
- Максимальная нагрузка: 140 кг
- Окружающая температура 0–40°C
- Мощность: 220V–240V
- Класс HA (для дома)
Размеры:
- Длина: 159 см
- Ширина: 77,5 см
- Висота: 123 см
Показання дисплея
- Частота пульсу
- Час
- Калорії
- Кроки
- Швидкість дистанції
Програми
- 6 професійних і 3 призначених для користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fit-On |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина бігового полотна, см | 120 х 48 см |
| Особливості | Транспортувальні ролики<br>Вимірювання пульсу |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Конструкція | Нескладні |
| Максимальне навантаження | 126 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага (кг) | 53 |
| Дисплей | LED |
| Клас | Реабілітаційні |
| Показання дисплея | Частота пульсу<br>Час<br>Калорії<br>Кроки<br>Швидкість<br>Дистанція |
| Додаткові характеристики | Функція зворотного ходу, діапазон швидкості якої складає 0,5-3,0 км / ч.<br>Ключ безпеки<br>Датчики пульсу на поручнях |
| Програми | Є |
| Кількість програм | 9 |
| Розміри в робочому вигляді | 159 х 77.5 х 123 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Електричні |
- Ціна: 39 999 ₴



