
Реабілітаційна бігова доріжка inSPORTline Neblin
- В наявності
- Код: 13080
29 999 ₴
Бігова доріжка inSPORTline Neblin з перилами – це спеціальна бігова доріжка, призначена для прогулянок і реабілітаційних цілях. Під час ходьби на біговій доріжці, безпеку забезпечують встановлені по обидва боки поручні, які зроблені з м'якого матеріалу. Тренажер має дуже низьку початкову швидкість, всього лише 0,3 км / год, що робить його ідеальним для всіх віків, для реабілітації в період одужання після важких травм. Ще однією перевагою біговій доріжці inSPORTline Neblin - знімний ремінь безпеки, який підтримує стабільність. Безпека забезпечується великими протиковзкими бічними огорожами – можна легко зійти з доріжки при необхідності. Бігова доріжка має великі кнопки безпеки, які дозволять негайно припинити тренування в разі необхідності. Додатковим елементом бігової доріжки є легко читається LCD-дисплей, який показує всю необхідну інформацію. Вбудовані транспортувальні колеса допоможуть переміщати тренажер без особливих зусиль. У зв'язку з цими особливостями, inSPORTline Neblin підходить для літніх людей, для реабілітації для людей з обмеженою рухливістю.
Технічні характеристики:
- Бігова доріжка для реабілітації
- Максимальна потужність двигуна: 1,75 л. с. (постійна потужність) 3 л. с. (пікова потужність)
- Швидкість: 0,3 - 6 кілометрів на годину
- Початкова швидкість становить лише 0,3 км/год, підходить для літніх людей або для реабілітації
- Велика кнопка для миттєвої зупинки ременя в разі небезпеки
- Бічні поручні по всій довжині полотна бігової доріжки
- Підлокітник спереду полотна
- Знімний ремінь безпеки
- Бічні ступені захисту з нековзною поверхнею
- Датчики пульсу на ручках
- LCD-дисплей з підсвіткою
- 2 тримача для пляшок
- Колеса для легкого транспортування
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Вага: 46 кг
- Призначені для домашнього використання
Розміри:
- Довжина: 159 см
- Ширина: 68 см
- Висота 129 см
- Довжина: 122 см
- Ширина: 40 см
Показання дисплея:
- Час
- Дистанція
- Швидкість
- Калорії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 1.75 л. с. |
| Зміна кутів нахилу | Немає |
| Тип | Електричні |
| Кількість програм | 1 |
| Максимальна швидкість | 6 km/h |
| Довжина бігового полотна, см | 122 x 40 см |
| Пікова потужність | 3.0 л. с. |
| Регулювання кута нахилу | Без регулювання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Амортизація | Silent Block |
| Призначення | Домашні |
| Вага (кг) | 75.000, Моторизований |
| Дисплей | LСD дисплей, LCD |
| Клас | 220, 230 В |
| Показання дисплея | Час; Дистанція; Швидкість; Калорії |
| Додаткові характеристики | Вантажопідйомність ручок: 100 кг |
| Програми | 1 |
| Розміри в робочому вигляді | 159 х 68 х 129 см |
| Система амортизації | Silent Block |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальна потужність двигуна | 1.75 KM |
| Ширина в робочому вигляді | 68 cm |
| Категорія | HC (zgodnie z EN957) |
| Вбудовані датчики пульсу | Є |
| Максимальна вага користувача, кг | 130 |
| Ширина бігового полотна, см | 40 cm |
| Підставка для аксесуарів | Nie |
| Аудіовихід | Так |
| Мінімальна швидкість | 0,30 км /год |
| Складна конструкція | Немає |
| Транспортувальні ролики | Tak |
| Кількість встановлених програм | 1 |
| Система вирівнювання | Tak |
| Харчування | 220V, 230V |
| Довжина кроку | 122 cm |
| Монітор серцевого ритму | Tak |
| Висота в робочому вигляді | 129 cm |
| Довжина в розкладеному стані | 68 см |
| Країна виробник товару | Чехія |
| Аварійне гальмо | Так |
| Тримач для пляшки | є, є |
| Конструкція | Немає |
- Ціна: 29 999 ₴









