Відгуки про компанію ІНВЕРСІЯОлег С.08.04.2026 ВідмінноОлександр Р.06.04.2026 Дуже поганоИВАН К.09.03.2026 Дуже поганоНе відправляли і не відповідалиСергій Л.04.03.2026 ВідмінноЕвгений Б.01.03.2026 ВідмінноАнастасія Б.28.02.2026 Дуже поганоВалентин25.02.2026 ПоганоВіталій К.25.02.2026 Дуже поганоШвидкість 0, продавець вказує що товар є в наявності при оформленні а по факту його немає. Не рекомдую тут щось купуватиВіталій С.25.02.2026 Дуже поганоРоман Ф.21.02.2026 Дуже поганоОбіцяли відправити за 2-3 дні , через 3 дні повідомили що немає в наявності… 3 дні очікував відповідь що в них немає товару
Не відправляли і не відповідали
Швидкість 0, продавець вказує що товар є в наявності при оформленні а по факту його немає. Не рекомдую тут щось купувати
Обіцяли відправити за 2-3 дні , через 3 дні повідомили що немає в наявності…
3 дні очікував відповідь що в них немає товару